מקלחון זכוכית חלבית

מקלחון זכוכית חלבית – יתרונות וחסרונות

אחת ההחלטות הגורליות ביותר בעולם המקלחונים היא ללא ספק איזה זכוכית כדאי לבחור: האם כדאי זכוכית שקופה או זכוכית אטומה.

לכל סגנון יש כמובן את היתרונות והחסרונות שלו. אנחנו נדבר הפעם על הזכוכית האטומה או החלבית.

מהי זכוכית חלבית?

זכוכית חלבית, הנקראת גם זכוכית אסיד או זכוכית צרובה היא זכוכית רגילה שעברה תהליך (התזת חול או צריבת אסיד) שהפך את פני השטח החיצוניים שלה לאטומים. החיפוי שנוצר כתוצאה מהתהליך יוצר שכבה מעט אטומה בצבע לבן ומכאן שמה "זכוכית חלבית". זוהי זכוכית שנמצאת בשימוש בעולם העיצוב כבר שנים רבות.

מהם היתרונות של מקלחון זכוכית חלבית?

1 . מעבר של אור – למרות היותה אטומה לחלוטין למראה, היא אינה אטומה לאור, והיא מאפשרת מעבר של אור רך ונעים דרכה. למעשה, לעתים משתמשים בזכוכית חלבית בנורות חשמל רק על מנת ליצור פיזור אור בצורה שווה יותר.

2 . פרטיות – כמובן היתרון הגדול של שימוש בזכוכית חלבית במקלחון שלכם קשור לנושא הפרטיות. מכיוון שהזכוכית היא אטומה לא ניתן לראות דרכה דבר והמקלחון למעשה שומר על הפרטיות של המתשמשים בו בצורה מוחלטת.

3 . אלגנטיות – מקלחון מזכוכית חלבית מעניק מראה אלגנטי ויוקרתי לחדר האמבטיה, הוא מצד אחד מאוד עדין למראה ומצד שני אינו מגביל את אפשרויות העיצוב המשלים של החדר.

4 . בטיחות – את הזכוכית החלבית אפשר לראות.. 😊. לא תמצאו את עצמכם נתקלים בה בטעות, או שואלים את עצמכם אם הדלת פתוחה או סגורה, כמו שעשוי לקרות עם זכוכית שקופה לחלוטין…

מהם החסרונות של מקלחון מזכוכית חלבית?

1 . סוגר את החדר – בגלל שהזכוכית אינה שקופה, מקלחון מהסוג הזה יצור תחושה סגורה יותר בתוך החלל. לכן לא מומלץ להשתמש בזכוכית חלבית בחללים קטנים או בחדרי אמבטיה צפופים.

2 . לא ניתן לראות דרכה – אמנם, בסעיף הקודם כתבנו שהזכוכית האטומה היא דווקא יתרון, כי היא מאפשרת פרטיות. אבל אותה אטימות יכולה גם להיות חיסרון כשמדובר למשל במקלחון שבו אמורים להתרחץ ילדים קטנים. ההורים שבנינו יודעים שחשוב מאוד שנוכל לראות את הילדים (בלי לקבל מקלחת בעצמנו..) עד גיל מסוים, על מנת לשמור על הבטיחות שלהם במהלך הרחצה.

מקלחון זכוכית חלבית – שיקולים שכדאי לקחת בחשבון:

בחירה נכונה של סוג הזכוכית היא לא רק בחירה עיצובית. יש לקחת בחשבון גם שיקולים נוספים.

  • גודל החלל
  • חשיבות הפרטיות
  • גילאי המשתמשים ובטחונם (בעיקר ילדים קטנים).
  • שילוב סוג הזכוכית לאלמנטים העיצוביים הנוספים שבחדר.

האם יש הבדל במחיר בין זכוכית חלבית לבין זכוכית שקופה?

לא. המחירים שאנחנו מציעים למקלחונים מזכוכית לרוב אינם מושפעים מסוג הזכוכית. והמחירים לזכוכית שקופה ולזכוכית חלבית לרוב יהיו זהים. אתם מוזמנים להציץ בגלריית התמונות שלנו ולראות בעצמכם… קישור לגלריית המוצרים שלנו

רוצים לקבל שירות מקצועי ובמחיר משתלם?

מעדיפים שנציג יחזור אליכם?

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם.