סגירת מרפסת ללא היתר – האם זה אפשרי?

אחת מהסוגיות המרכזיות שמעסיקות את כל מי שרוצה לבצע סגירת מרפסת היא כמובן סוגיית ההיתר. בלא מעט מהמקרים תידרשו להשיג היתר מטעם העירייה, פרוצדורה שעשויה להיות מתישה במיוחד. אך האם ניתן לבצע סגירת מרפסת ללא היתר? זוהי שאלה שלא מעט אנשים שואלים את עצמם. אנו ננסה לספק לכם תשובה לשאלה הזאת, כך שתוכלו לבחור בדרך שתהיה לכם הכי נוחה שיש.

היתר בניה הוא חובה בכל סגירת מרפסת

קודם כל נתחיל מהשורה התחתונה, כך שתוכלו להכין את עצמכם לקראת הפרוצדורה של סגירת מרפסת. באופן עקרוני החוק קובע כי בכל פעם שסוגרים מרפסת, חובה לעשות זאת עם היתר מסודר מטעם העירייה. כך שאם תנסו לבצע סגירת מרפסת ללא היתר, עליכם לקחת בחשבון כי מדובר על עבירה על החוק. אז מה כן תוכלו לעשות כאשר תרצו להימנע מכל ההליכים הבירוקרטיים?

ניתן להיעזר באנשי מקצוע שונים

קחו בחשבון כי אתם לא צריכים לבצע את כל התהליך בעצמכם, יש אנשי מקצוע שישמחו לסייע לכם. בין אם מדובר על סגירת מרפסת זכוכית או כל סוג אחר, תמיד יהיה לכם עם מי להתייעץ. אנשי המקצוע השונים הם כאלה אשר מכירים את כל התהליך אל מול הרשויות המקומיות, והם יכולים להוריד מכם את המעמסה מהכתפיים.

המטרה מקדשת את האמצעים

במקרה של סגירת מרפסת ללא היתר, עליכם להבין כי המטרה מקדשת את האמצעים. כלומר שווה לכם להשקיע בהשגת ההיתר הנדרש גם אם זה מצריך מכם לא מעט מאמץ. בסוף המטרה היא העניין העיקרי, המטרה היא שתוכלו לשבת במרפסת ללא כל בעיה. את זה תוכלו להשיג רק אחרי שתרכשו מוצרי מג'יק שונים שיסייעו לכם לסגור את המרפסת על הצד הטוב והמקצועי ביותר.

אין צורך לחדש את ההיתר

כאשר אנו מדברים על סגירת מרפסת זכוכית או כל סוג של סגירה אחרת, עליכם לקחת בחשבון כי צריך רק היתר אחד. אתם לא צריכים לחדש את ההיתר או לחזור על הפרוצדורה באופן שכיח. ההיתר שאותו אתם תשיגו הוא היתר שיחזיק מעמד שנים ארוכות וישמש אתכם לתמיד.

הפרוייקטים שלנו

מכיוון שהתעניינת בסגירת מרפסת...