מחיר פרופיל אלומיניום לפי סוגים – תיקון ייצור והתקנה

מטר גשם של פתרונות

התקנת פרופיל אלומיניום

פרופיל מדגם 1700
פרופיל מדגם 4300
פרופיל מדגם 7300

חלון בלגי הינו חלון שמסגרת הפרופיל שלו עשויה מחומר המאפשר מראה דק ומשורטט

העלות של חלונות בלגיים נקבעת לפי גודלו של החלון, כמות הפרופילים הנדרשים, תצורת חלקו הפנימי של החלון והייצור. למחירון חלונות בלגיים לחצו כאן

חלונות בלגיים מתאימים לכל חדר בבית באמצעות התאמה אישית של הפרופיל לגודל החלון

השימוש בחלונות בלגיים מהווה יתרון מכיוון שסוג החלון מתאים לפתחים שהם צרים ודקים

סוגי פרופיל אלומיניום – דגם 1700 דגם 4300 ודגם 7300

יש לא מעט סוגים של פרופיל אלומיניום, ועליכם להכיר את כל האפשרויות שעומדות לרשותכם. כאשר אתם עושים בחירה בין פרופיל כזה לפרופיל אחר מוטב כי תכירו את האלטרנטיבות. לעיתים ישנו פרופיל אחד מסוים שאמור להתאים לדרישות שלכם כמו כפפה ליד. מוטב כי אתם תדעו מראש שאתם עושים את הבחירה שתאפשר לכם להיות עם ראש שקט.

לרוב את הבחירה הסופית עושה איש המקצוע שאמון על ביצוע העבודה. אך גם כאשר איש מקצוע הוא זה שבוחר עבורכם את הפרופיל, מוטב כי תכירו את האפשרויות. רוצים להכיר את הפרופילים המובילים? החלטנו להרים את הכפפה על מנת לתת לכם סקירה קצרה על סוגי פרופיל אלומיניום מוכרים במיוחד.

פרופיל מדגם 1700

לא קשה לפספס פרופיל מדגם 1700, מדובר על דגם שהוא צר, עדין ומעוצב ברמה גבוהה. ניתן לראות אותו מופיע בעיקר בחדרי שינה או באזורים חשובים אחרים בבית. יש כאלה שבוחרים באותו פרופיל מדגם 1700 בעיקר בגלל שניתן להגיע איתו לתוצאות מעולות. עוד יתרון שלא ניתן להתעלם ממנו נוסף הוא יתרון שבא לידיי ביטוי בחלונות כיס קיימים.

פרופיל מדגם 4300

עוד אפשרות מובילה היא פרופיל מדגם 4300, שגם הוא הפך להיות מאוד פופולרי. מה שמאפיין את הפרופיל הזה בהשוואה לפרופילים אחרים זה שהוא אטום, אמין במיוחד ובעל יכולת עמידות לאורך שנים. אם אתם רוצים להתקין פרופילים בחלק החיצוני של הבית, מוטב לבחור באפשרות הזאת. היא תעשה את העבודה, ותאפשר לכם לדעת כי אתם לא התפשרתם בעת קבלת ההחלטה הסופית שלכם.

פרופיל מדגם 7300

אולי נדמה כי פרופיל מדגם 7300 הוא הכי מתקדם מבין הפרופילים שאותם כבר הצגנו. בפועל הוא מאוד דומה לפרופילים האחרים, רק שמשתמשים בו בעיקר בדלתות ולא בחלונות. יכולת הגמישות שלו היא גבוהה, ניתן להתאים אותו לפתחים גדולים או קטנים. ניתן לראות את הפרופיל הזה משתלב באזור חיצוניים וגם בין היתר באזורים פנימיים. העמידות שלו היא גבוהה, הוא יכול להחזיק מעמד שנים רבות מבלי שהוא ישחק או ייהרס.

השאירו פרטים ונחזור אליכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם.