חלוקה למשרדים עם זכוכית

 ביצוע עבודות זכוכית לעסקים

  • חלוקה למשרדים
  • זכוכית איכותית עם אחריות
  • זכוכית בעובי דק
  • זכוכית עבה
  • זכוכית מבודדת רעשים

אצלנו שירות הוא מעל הכל! אנו מבטיחים לכם שילוב של מקצועיות עם חוש עיצובי. לרשותינו ניסיון של למעלה מ-14 שנה!

 

שילוב בין חדשנות לאיכות, מדוע זה מומלץ?

אם בשנים האחרונות יצא לכם לבקר בבנייני משרדים, ככל הנראה הבחנם כי ישנה חלוקה ברורה בין משרדים. החלוקה נועדה על מנת להקנות לכל עובד את המרחב הפרטי שלו בתוך מקום העבודה. אך בוודאי הבחנתם כי החלוקה לרוב היא חלוקה למשרדים עם זכוכית. מדוע רוב החברות הגדולות במשק בוחרות לבצע את החלוקה עם זכוכית? לא סתם עבודות זכוכית עבור משרדים הפכו להיות לפופולאריות מאוד בשנים האחרונות. אנו כאן על מנת לשים את הזרקור בנושא הספציפי הזה. כך גם אתם תוכלו לבצע עבודות זכוכית במשרדים שלכם.

פרטיות לכל עובד בגבול הטעם הטוב

חובה לציין את היתרון המשמעותי הזה שהוא רלוונטי גם למעבידים וגם לעובדים. מצד אחד כל עובד מקבל את החלל הפרטי שלו שבו הוא יוכל להרגיש הכי בנוח. כל עובד ירצה לדעת כי יש לו את המשרד האישי שלו, אותו הוא לא נדרש לחלוק עם עובדים אחרים. אך המעבידים מצידם מוודאים כי יש להם את היכולת לראות בדיוק מה כל עובד עושה בזמן העבודה.

ניתן לחלק את החלל בהתאם לצרכים

חלוקה למשרדים זה לא עניין של מה בכך, וחובה לבצע את החלוקה על פי הספר. לכל מעביד יש את הדרישות שלו כאשר הוא רוצה לחלק את החלל למשרדים שונים. יש עובדים שצריכים לקבל חללים גדולים יותר ועובדים אחרים שיכולים להסתפק בחללים קטנים. זוהי הסיבה כי עבודות זכוכית עבור משרדים היא כל כך רלוונטית. הזכוכית מאפשרת לבצע את החלוקה בהתאמה אישית לדרישות של כל מעביד, מבלי שיהיו מגבלות כאלה או אחרות.

חלוקה למשרדים מבלי לקרוע את הכיס

בואו נודה על האמת, המעבידים לא ירצו לשלם ביוקר על עבודות זכוכית עבור משרדים. זכוכית הוא חומר גלם מאוד זול בהשוואה לחומרי גלם אחרים שיכולים להיות יקרים. כמובן שיש מידות שונות של זכוכית, וככל שהזכוכית יותר חזקה כך העלות שלה עולה בהתאם. אך אם צריך לבחון את המצב בצורה כללית ניתן להגיד כי החלוקה למשרדים האמצעות קירות זכוכית היא לא מאוד יקרה. כל אחד יוכל לחלק את החלל למשרדים קטנים על מנת להטיב את העבודה ולדאוג לכל העובדים.

עבודות אלומיניום - מומחים בפתרונות אלומיניום
עבודות אלומיניום - מומחים בפתרונות אלומיניום - מטר גשם של פתרונות
עבודות אלומיניום - מומחים בפתרונות אלומיניום
עבודות אלומיניום - מומחים בפתרונות אלומיניום - מטר גשם של פתרונות

רוצים לקבל שירות מקצועי ובמחיר משתלם?

מעדיפים שנציג יחזור אליכם?

דברו איתנו