מעקות זכוכית

חיפוי זכוכית למטבח

דלתות זכוכית

מחיצת זכוכית

מקלחונים

מקלחון פינתי 4 דלתות

מקלחון פינתי 4 דלתות

מקלחון פינתי אטום - 4 דלתות במחיר מבצע מיוחד

מחיצות זכוכית למשרד

מחיצות זכוכית

מחיצות זכוכית ללקוחות עסקיים - חלוקה למשרדים

דלתות זכוכית

מחיצת זכוכית בסגירה מלאה

מחיצת זכוכית בסגירה מלאה

עבודות זכוכית - מטר גשם של פתרונות

חברת מטר בעלת ותק ומומחיות של 14 שנים בכל הקשור לתחום העיצוב בזכוכית, הן למגזר הפרטי והן למגזר הציבורי. 

מגוון פתרונות יצירתיים בהתאמה אישית, אנו עובדים עם מעצבים, אדריכלים ומספקים פתרונות ייצור, תכנון והתקנה של עבודות זכוכית בתקנים המחמירים ביותר. 

מדוע כדאי לכם לשלב עבודות זכוכית?

אתם שוברים את הראש כיצד תוכלו להפוך את הבית או העסק שלכם לשונה ומיוחד? הנוסחה נמצאת ממש בידיים שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבחור בה. אנו כמובן מדברים על שילוב של עבודות זכוכית כחלק מעיצוב הבית. לא משנה אם מדובר על מעקות זכוכית או כל אלמנט אחר שיהיה ניתן לשלב אותו כחלק אינטגרלי בעיצוב. במאמר הבא אנו הולכים להסביר לכם מדוע הבחירה הספציפית הזאת יכולה להיות הבחירה המנצחת.

עבודות זכוכית משתלבות בעיצוב הקיים

לא מתחשק לכם להתחיל לעשות שינויים מרחיקי לכת? אין שום סיבה שתלכו רחוק מידיי. חיפויים מזכוכית או כל אלמנט אחר יכולים להשתלב בצורה אידיאלית בעיצוב הקיים. המשמעות היא שלא תצטרכו לעשות שינויים, רק לשדרג את הקיים עם הבחירות הנכונות. אם ניקח לצורך ההשוואה חומרי גלם אחרים, יהיה קשה מאוד לשלב אותם בעיצוב הקיים מבלי לעשות עוד שינויים משמעותיים אחרים.

ניתן לשלב זכוכית בכל האזורים בבית או בעסק

לא משנה איזה חלל יבוא לכם לשדרג, תוכלו לעשות זאת על ידי עבודות זכוכית. בין אם מדובר על מקלחונים במקלחת או על דלתות באזורים אחרים בבית. היכולת לשלב את הזכוכית באזורים שונים בבית, מביאה לכם את האפשרות לבצע בכל פעם שדרוג קטן עם השפעה גדולה. גם חללים שעד לא מזמן התקשיתם מאוד לשדרג אותם, על ידי הוספת פרמטרים העשויים זכוכית הם ייראו בצורה שונה. ניתן לשלב אפילו מחיצות שונות כדי ליצור חציצה בין אזור אחד לאזור אחר, ופתאום הבית כולו יראה בצורה שונה לחלוטין.

העמידות של הזכוכית היא גבוהה מאוד

לא משנה אם תלכו על מעקות או דלתות זכוכית, כיום מדובר על אחד מחומרי הגלם הכי עמידים שיש. אתם מכירים את הזכוכית בתור חומר גלם שביר, אך בפועל מדובר על חומר גלם שיכול להיות יציב לאורך זמן. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבחור את הזכוכית הנכונה, ותוכלו לראות כיצד היא תלווה אתכם לאורך זמן. מעקות מזכוכית יכולים להישאר שנים ארוכות, מבלי שיהיה עליכם להחליף אותם כי הם פשוט נשארים רלוונטיים תמיד.

מראות זכוכית לחדרי כושר

עבודות אלומיניום - מומחים בפתרונות אלומיניום - מטר גשם של פתרונות

מראות זכוכית עשויות קריסטל בלגי להתקנה לבית, לעסק ובמיוחד בחדרים לחים שבהם אנו מקפידים על דרך ההתקנה. מראות הן בעצם זכוכית שבצדן האחורי סגסוגת של מתכת ואיכות הזכוכית בקריסטל בלגי גבוהה וללא לכלוכים או עיוות. מראות MLR​

מחיצות זכוכית לבית

תריסים חשמליים - טכנאי תריסים

מחיצות זכוכית לבית ולמשרד. התקנת מחיצות זכוכית ללקוחות עסקיים פרטיים ומהמגזר הציבורי. כל המחיצות מזכוכית מחוסמת, חזקות במיוחד, חוסמות רעשים ונקיות. ניתן להתקין גם זכוכית כפולה לבידוד רעש.

דלתות זכוכית לבניין

IMG-20190212-WA0019

מגוון רחב של סוגי זכוכית ועיצובים אישיים. דלתות זכוכית עם צירים או דלתות סיקוריות. כל הדלתות מותקנות על גבי צירים, וכן הזכוכית הינה מחוסמת וחזקה במיוחד.

מעקה זכוכית​

מעקה זכוכית – מעקה זכוכית מאחז יד וזכוכית
  •  850 ש"ח למטר


זכוכית טריפלקס  שקוף מעקה אלומיניום דגם 3000

  •  1200 ש"ח למטר

מחירון מקלחונים

מקלחון פינתי 2 דלתות זכוכית 8 מ"מ שקוף
  • 2700 ש"ח (מידות:80/80,70/70,90/90 )


מקלחון חזית 2 דלתות זכוכית 8 מ"מ שקוף

  • 2700 ש"ח 1 מ'

מקלחונים בהזמנה אישית

  •  החל מ- 2700 ש"ח
 

הפרוייקטים שלנו