כל הסיבות לרכוש תריסים חשמליים


מתלבטים איזה סוג של תריס כדאי לכם לרכוש לבית? יש סוגי תריסים רבים, ולכן הבחירה יכולה להיות מעט קשה. אך לאחר בדיקה ככל הנראה תגיעו למסקנה כי ישנה עדיפות ברורה לרכוש תריסים חשמליים. היתרונות שלהם בולטים במיוחד, ומנגד החסרונות כמעט ולא קיימים. במאמר הבא אנו נציג בפניכם את היתרונות של התריס החשמלי, כל זאת לפני שתזמינו איש מקצוע שיבצע התקנת תריסים מקצועית. כך תוכלו להיות בטוחים כי עשיתם את הבחירה הנכונה.

השימוש בתריס חשמלי הוא נוח במיוחד

בהשוואה לאפשרויות אחרות, התפעול של תריס חשמלי הוא קל ופשוט. באמצעות אותם מנועים לתריסים יהיה ניתן להרים את התריס על ידי הרמת כפתור אחד בלבד. בו בזמן יהיה ניתן להוריד את התריס בדיוק באותה הדרך, כך שהפרוצדורה כולה הופכת להיות פשוטה. האפשרות הזאת תהיה פשוטה גם עבור ילדים, שאינם צריכים לסכן את עצמם בעת ההורדה או בעת העלאה של התריס.

התקנת תריסים חשמליים בבית חכם

כיום לא מעט מהבתים הם בתים חכמים, כאלה שכל המוצרים החשמליים מופעלים באופן ידידותי ונוח. אם לא יהיה לכם תריס חשמלי, לא תוכלו לחבר אותו ביחד עם הפונקציות השונות של הבית החכם. מבין כל אותם סוגי תריסים, זוהי האפשרות היחידה שמתכתבת בקנה מידה ישיר עם הפונקציות של הבית החכם. פתאום תוכלו ביחד עם כל מוצרי החשמל האחרים, גם להוריד ולעלות את התריס. דבר שיחסוך לכם לא מעט זמן, ונוחות מקסימאלית בדומה ליתרון הראשון שעליו דיברנו לפני כן. אם יש לכם בית חכם, תריס חשמלי הוא בגדר חובה.

 

פשוט לתקן תריסים חשמליים

כאשר תרצו להזעיק איש מקצוע שיבצע תיקון תריסים בנס ציונה, יהיה עליכם לקוות כי הוא יצליח במשימתו. אך בשונה מתריסים אחרים שיכולים להיות קשים לתיקון, תיקון של תריס חשמלי הוא פשוט. כל איש מקצוע שיצא לו לתקן בעבר סוגי תריסים שונים, יוכל גם לתקן תריסים חשמליים ביתר שאת. לא מדובר על אלמנט מורכב כמו שהיה אולי נדמה לכם בתחילת הדרך, כמעט כל איש מקצוע ישיג את התוצאות הטובות ביותר.

4 יתרונות בהתקנת תריסים חשמליים

מתלבטים האם להתקין תריסים חשמליים בבית או בעסק? אנו בהחלט יכולים להבין את ההתלבטות שלכם. יש לא מעט אפשרויות אחרות, ואתם בוודאי רוצים לעשות בחירה נכונה. לא משנה אם מדובר על תריס אלומיניום או מכל סוג אחר, מוטב לכם לבחור בו. התריס החשמלי מביא אותו יתרונות רבים, אנו נציג בפניכם 4 יתרונות שאתם מוכרחים להכיר אותם.

נוחות היא כבר מזמן לא מותרות

נוחות היא כבר מזמן חלק בלתי נפרד מקבלת ההחלטות שלכם. יש כאלה שיעדיפו לרכוש תריס רפפה מכיוון שהוא דורש התעסקות מינימלית. אך תריסים חשמליים בשונה מתריסים רגילים מציעים נוחות ללא פשרות. אתם תוכלו להוריד או לעלות את התריס עם מינימום של מאמץ. דבר שעד לפני כמה עשורים היה נשמע כמעט דמיוני.

שליטה מלאה בעוצמת האור

יש כאלה שנוטים לקרוא לתריס חשמלי תריס אור, והסיבה לכך היא שעם התריס הזה יש שליטה מלאה על האור. אתם תוכלו לקבוע מראש כמה אור ייכנס לכם לבית או למשרד, בהתאם לצורך בכל רגע נתון. את השליטה הזאת לא תוכלו להשיג באף אחת מהאפשרויות האחרות שעומדות לרשותכם. רוצים לשלוט בעוצמת האור? הזמינו תריסים חשמליים.

תריס חשמלי בטוח מאוד לשימוש

עליכם לדאוג כי התריס שאותו אתם תרכשו יהיה בטוח לשימוש. יש מגוון רחב של סוגי תריסים חשמליים, ואתם תוכלו לבחור תריס שיהיה בטוח מאוד לשימוש. אם עד כה זה היה החשש העיקרי שלכם, אתם תוכלו להשאיר אותו הרחק מאוחר. כי התריסים החשמליים הם כבר מזמן יותר בטוחים מאשר כל תריס אחר.

תריסים חשמליים מתאימים לבית חכם

בעוד כמה שנים כולנו נגור בבתים חכמים, ולכן יהיה עליכם להכין את התשתית לטובת כך כבר עכשיו. תריס אלומיניום חשמלי הוא כזה אשר מתאים כמו כפפה ליד לבית חכם. כל מה שיידרש מכם לעשות זה רק להתקין את המערכת, ותוכלו לשלוט בתריס ללא כל בעיה. תוכלו להחליט מתי לפתוח ומתי לסגור אותו, כל זאת מכיוון שיש מבחר ענק של סוגי תריסים חשמליים לכל סוגי הבתים.