תיקון תריסים בבאר יעקב

תיקון תריסים – תיקון תריסים בעיר באר יעקב

ההתפתחות של באר יעקב בשנים האחרונות היא פשוט מופלאה, ומדובר בעיר בה הבנייה מתקדמת בקצב מהיר מאוד.

האכלוס בבאר יעקב עלה פלאים גם הוא, ויש הרבה יותר דיירים כיום במקום המופלא הזה, ששוכן במיקום נהדר על כביש 431.

באר יעקב כאמור מלאה ב:

  • דירות חדשות
  • דירות ישנות
  • דירות גן
  • הרבה מאוד עסקים קטנים וגדולים כאחד.אם יש דבר אחד משותף לכל המקומות הללו, זה תריסים!התריסים שייכים לכל מבנה והמטרה שלהם היא לווסת את האור המגיע מבחוץ, במקביל לעובדה שמדובר בעוד שכבת הגנה מפני מזג האוויר שבחוץ. לבסוף, תריסים יפים גם משדרגים את הנראות של הבית, ויש לקחת זאת בחשבון.

תריס ישן – תיקון מהיר, החלפה והתקנה מקצועית ובמחיר משתלם

תריסים הם מועדים לפורענות, מכיוון שהם מהווים את שכבת ההגנה הראשונה מפני:

  • השמש
  • הגשם
  • הקוריש לטפל בהם בתכיפות. התריסים הישנים הם בעייתיים מאוד, מכיוון שהם עשויים מפלסטיק פשוט לרוב, ומחוברים למסגרת ממתכת, שהיא אינה עמידה מדי.יש הרבה מאוד תריסים בודדים שניזוקים, וגם המסגרת היא לא בדיוק חזקה.כאשר מחפשים אחר תיקון  בכל הנוגע לתריסים ישנים, יש צורך בתחזוקה, ואפילו בהחלפה של כל התריסים כדי לשמור על אותה שכבת הגנה.התריסים הישנים לא נועדו כדי להישמר במשך שנים, והאידיאל הוא להחליף אותם כל מספר שנים כדי לשפר גם את שכבת ההגנה, וגם את הנראות בבית.

תיקון תריסים מכל הסוגים – סוג שונה של תקלות

מבחינת התריסים החדשים, הם לרוב חשמליים, ולכן סוג התקלה הוא מאוד שונה. התריסים עצמם עשויים מחומרים חזקים יותר, ולכן הנזק לחומר הוא קטן.

מנגד, יש הרבה תקלות חשמליות שמתרחשות ומצריכות קריאה לאיש מקצוע.

הידע החשמלי הוא חשוב, לצד היכולת להחליף את החומרים בגלגלות. מדובר בעבודה אחרת לגמרי, אך כאשר מוצאים את איש המקצוע הנכון, הוא מסוגל לתת מעטפת שירותים מלאה שתמצא את הפתרון.

התריסים הם חלק דומיננטי מאוד בבית, ויש להם השפעה לא רק על ויסות האור ועמידות החלק הפנימי, אלא גם על הנראות. לכן, תיקון בבאר יעקב יכול לפתור כמה בעיות במכה אחת, ולייצר תריסים מרשימים שיעשו כמה עבודות במקביל.

רוצים לקבל שירות מקצועי ובמחיר משתלם?

מעדיפים שנציג יחזור אליכם?

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם.