הטכנאי תריסים של חולון

נותן שירות תיקונים בכל שעות היממה 🕧
💡 טיפ שמור את המספר למקרה חירום

שירות תיקון תריסים בעיר חולון! במחיר המשתלם ביותר, והשירות הטוב ביותר!

תיקון והחלפה מהיר - שירות תיקון תריסים בעיר חולון

התריס נתקע? החלון נתקע? הגעתם למקום הנכון!

צוות מטר זמין לשרותכם בעיר חולון. שירות תיקונים מהיר, מקצועי ומשתלם!

מחפשים שירות מקצועי במחיר הזול ביותר? הגעתם למקום הנכון! המלצות על טכנאי תריסים הינו דבר חשוב מאוד לכן, אנו דואגים לביטחון האישי ולשקט הנפשי שלכם. הצוות שלנו זמין בכל שעות היממה
צוות חבר מטר - גשם של פתרונות

תיקון תריסים בחולון

תיקון תריסים בחולון, שירות תיקונים מקצועי ומהיר. התקנה והחלפה של כל סוגי התריסים. 

כאשר אתם רוצים לקבל מידע על החלפה ותיקון תריסים חשמליים ולקבל את השירות הטוב ביותר חשוב למצוא בעל מקצוע שייתן לכם את השירות הטוב ביותר לתיקון של תריס גלילה חשמלי. 

תיקון תריסים חשמליים בחולון

כולם מכירים וכולם יודעים שבנס ציונה תריסים מתקנים רק עם צוות החברה של מטר גשם של פתרונות. התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לשרותכם, שירות מקצועי יחס אישי ובמחירים הטובים ביותר. אנו מתמחים בהתקנה והחלפה של כל סוגי התריסים. הגעת טכנאי תוך 20 דקות! אין צורך בתיאום מראש, פשוט התקשרו!

4 יתרונות בהתקנת תריסים חשמליים

מתלבטים האם להתקין תריסים חשמליים בבית או בעסק? אנו בהחלט יכולים להבין את ההתלבטות שלכם. יש לא מעט אפשרויות אחרות, ואתם בוודאי רוצים לעשות בחירה נכונה. לא משנה אם מדובר על תריס אלומיניום או מכל סוג אחר, מוטב לכם לבחור בו. התריס החשמלי מביא אותו יתרונות רבים, אנו נציג בפניכם 4 יתרונות שאתם מוכרחים להכיר אותם.

נוחות היא כבר מזמן לא מותרות

נוחות היא כבר מזמן חלק בלתי נפרד מקבלת ההחלטות שלכם. יש כאלה שיעדיפו לרכוש תריס רפפה מכיוון שהוא דורש התעסקות מינימלית. אך תריסים חשמליים בשונה מתריסים רגילים מציעים נוחות ללא פשרות. אתם תוכלו להוריד או לעלות את התריס עם מינימום של מאמץ. דבר שעד לפני כמה עשורים היה נשמע כמעט דמיוני.

שליטה מלאה בעוצמת האור

יש כאלה שנוטים לקרוא לתריס חשמלי תריס אור, והסיבה לכך היא שעם התריס הזה יש שליטה מלאה על האור. אתם תוכלו לקבוע מראש כמה אור ייכנס לכם לבית או למשרד, בהתאם לצורך בכל רגע נתון. את השליטה הזאת לא תוכלו להשיג באף אחת מהאפשרויות האחרות שעומדות לרשותכם. רוצים לשלוט בעוצמת האור? הזמינו תריסים חשמליים.

תריס חשמלי בטוח מאוד לשימוש

עליכם לדאוג כי התריס שאותו אתם תרכשו יהיה בטוח לשימוש. יש מגוון רחב של סוגי תריסים חשמליים, ואתם תוכלו לבחור תריס שיהיה בטוח מאוד לשימוש. אם עד כה זה היה החשש העיקרי שלכם, אתם תוכלו להשאיר אותו הרחק מאוחר. כי התריסים החשמליים הם כבר מזמן יותר בטוחים מאשר כל תריס אחר.

תריסים חשמליים מתאימים לבית חכם

בעוד כמה שנים כולנו נגור בבתים חכמים, ולכן יהיה עליכם להכין את התשתית לטובת כך כבר עכשיו. תריס אלומיניום חשמלי הוא כזה אשר מתאים כמו כפפה ליד לבית חכם. כל מה שיידרש מכם לעשות זה רק להתקין את המערכת, ותוכלו לשלוט בתריס ללא כל בעיה. תוכלו להחליט מתי לפתוח ומתי לסגור אותו, כל זאת מכיוון שיש מבחר ענק של סוגי תריסים חשמליים לכל סוגי הבתים.

 • תיקון תריס חשמלי
 • תיקון תריס ידני 
 • תיקון תריס חשמלי תקוע
 • תיקון תריס חשמלי לחניה
 • החלפת מנוע לתריס חשמלי
 • מתג לתריס חשמלי
 • מפסק לתריס חשמלי
 • תריס חשמלי למרפסת
 • תריס סורג
 • תריס רפפה
 • תריסי הזזה
 • ארגז תריסים חיצוני

שירות תיקונים מהיר, ומקצועי במחיר המשתלם ביותר