תיקון תריסים ברמלה

מטר גשם של פתרונות חברה מובילה בתחום תיקון ושירות לתריסים חשמליים באזור המרכז.
אנו דוגלים בשקיפות מלאה ללקחותינו! תיקון והחלפת כל סוגי התריסים רמלה: תריס חשמלי, תריס אור, תריס רפפה, תריסים ישנים. 

תיקון תריס חשמלי ברמלה:

מחירון מטר גשם של פתרונות מפורסם לפי המחירים שנמצאים בשוק, ממוצע המחירים הוא על פי המקובל ומחירן הנמוך ביותר!

צריכים תיקון מזגנים ברמת גן מיידי? הזמינו טכנאי לביקור קצר מהיר ומשתלם!

חברת מטר גשם של פתרונות בעלת ותק של למעלה מעשור בתחום תיקון ותחזוקה של תריסים חשמליים.

אנו מעניקים שירות מקצועי ועומד רק עם החלקים על הוראות היצרן!

  1. שחרור תריס חשמלי תקוע החל מ-299 ₪
  2. החלפת רצועה החל מ-299 ₪
  3. החלפת שלבים בתריס ידני החל מ-399 ₪
  4. כיוון מנוע בתריס חשמלי החל מ-299 ₪
  5. החלפת שלבים בתריס הזזה החל מ-249 ₪
  6. החלפת שלבים בתריס חשמלי החל מ-499 ₪
  7. החלפת שלות בתריס חשמלי החל מ-299 ₪
  8. החלפת ידית בתריס הזזה החל מ-299 ₪
  9. החלפת גלגלי מסילה החל מ-299 ₪

תיקון תריסים ברמלה 

אחד הפריטים היותר מרכזיים בכל חלל בו הם נמצאים, הם ללא ספק התריסים אשר מהווים גם תוספת עיצובית מרשימה וגם ממלאים את תפקידם בהצללת החדר, בידוד מרעשים ומניעת כניסת מים ורוחות לחדר. חברת מטר גשם של פתרונות מספקת שירותי התקנה ותיקון תריסים חשמליים ברמלה, אז אם אתם זקוקים לטכנאי תריסים – התקשרו אלינו!

התקנת או תיקון תריסים הינה פעולה אשר לא דורשת זמן רב ומספקת תועלת רבה למשך שנים רבות, טכנאי תריסים ברמלה מטעם חברת מטר גשם של פתרונות יבצע עבורכם כל תיקון שתצטרכו כך שתהיו בטוחים שהתקלה לא תחזור.

לאורך זמן, תריסים מתחילים לצבור בלאי כתוצאה משימוש מתמשך לאורך כל שעות היום ויש צורך להזמין טכנאי תריסים על מנת לראות אם ניתן לתקן את הנזק.

טכנאי תריסים ברמלה

כאשר ישנה בעיה בתפקוד התריסים, חשוב מאוד לא לדחות את התיקון אלא לטפל בו באופן מידי שכן ברגע שנעכב את הטיפול, דבר ראשון הנזק יכול להפוך להיות גדול ומורכב יותר וכך גם הטיפול בו והעלות הכספית. לכן, צוות מטר גשם של פתרונות מאפשר הזמנת תיקון תריסים ברמלה במהירות ובקלות. 

תריס חשמלי בטיחותי

בנוסף לעיצוב יפה, תריסים חשמליים מהווים מכשול ראשון לפורצים אשר מנסים להיכנס אל תוך הבית, למשרד ולכל מקום אחר שמותקנים בו תריסים וברוב המקרים מצליחים למנוע את כניסת הפורצים במיוחד כאשר מדובר בתריסים בעלי טכנולוגיה למניעת פריצה אשר מונעת את שליפת התריס או את הניסור שלו.

החלפת תריסים חשמליים

באותה מידה ניתן לבצע החלפת תריסים אשר מתבצעת ע"י טכנאי תריסים מיומן מצוות החברה שלנו ולא אמור לארוך זמן רב במיוחד כאשר בעל מקצוע מבצע את העבודה אשר לו כל הניסיון הדרוש על מנת לבצע את ההתקנה באופן המקצועי ביותר שיש.

סוגי תריסים שקיימים

כולם בוודאי מכירים את סוג התריסים המוכרים בעלי השלבים הלבנים הפשוטים אשר מלווים אותנו בעשורים האחרונים ונמצאים בשימוש בבתים רבים בארץ ובעולם. עם השנים נכנסו עוד מגוון רחב מאוד של סוגי תריסים החל מתריסי גלילה ידניים, תריסים חשמליים, תריסים וניציאניים ועוד מגוון רחב מאוד של תריסים אשר דורשים תחזוקה מתמדת והטיפול בהם מורכב יותר מאשר בתריסים הרגילים והפשוטים. כל בעיה ולו הקטנה ביותר, דורשת מענה מהיר ומקצועי על ידי בעל מקצוע מומחה בתחום תיקון התריסים שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר מבלי להסב נזק אשר נובע מהיעדר מקצועיות מספקת.

למה חשוב לתקן תריס חשמלי?

התריס לא יבצע את העבודה שלשמה הוא קיים ויאפשר חדירת רוחות ומים ויוביל לאיכות חיים ירודה בטח כאשר מדובר בסביבה הביתית או בעבודה אשר מחייבת תנאים באיכות גבוהה

אזורי שירות תיקון תריסים

רמת גן | רמלה | ראשון לציון | קרית אונו | מודיעין | בת ים | באר יעקב | נתניה | יבנה | גדרה | נס ציונה | חולון 

רוצים לקבל שירות מקצועי ובמחיר משתלם?

מעדיפים שנציג יחזור אליכם?

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם.