תיקון תריסים ברמת גן

מחירון תיקון תריסים חשמליים ברמת גן 

מחירון מטר גשם של פתרונות מפורסם לפי המחירים שנמצאים בשוק, ממוצע המחירים הוא על פי המקובל ומחירן הנמוך ביותר!

צריכים תיקון מזגנים ברמת גן מיידי? הזמינו טכנאי לביקור קצר מהיר ומשתלם!

חברת מטר גשם של פתרונות בעלת ותק של למעלה מעשור בתחום תיקון ותחזוקה של תריסים חשמליים.

אנו מעניקים שירות מקצועי ועומד רק עם החלקים על הוראות היצרן!

  1. שחרור תריס חשמלי תקוע החל מ-299 ₪
  2. החלפת רצועה החל מ-299 ₪
  3. החלפת שלבים בתריס ידני החל מ-399 ₪
  4. כיוון מנוע בתריס חשמלי החל מ-299 ₪
  5. החלפת שלבים בתריס הזזה החל מ-249 ₪
  6. החלפת שלבים בתריס חשמלי החל מ-499 ₪
  7. החלפת שלות בתריס חשמלי החל מ-299 ₪
  8. החלפת ידית בתריס הזזה החל מ-299 ₪
  9. החלפת גלגלי מסילה החל מ-299 ₪

טכנאי תריסים ברמת גן 

טכנאי תריסים מטעם חברת מטר גשם של פתרונות מיומן ומקצועי ולא רק יטפל בבעיה שלשמה הוא נקרא לתקנה, אלא יספק מענה גם לשאר חלקי התריסים ובכך ימנע היווצרות בלאי ונזקים עתידיים.

פעולת תחזוקת תריסים, אינה שמורה רק לטכנאי תריסים, אלא גם לכם יש חלק מאוד גדול בביצוע התחזוקה. תוכלו לעשות זאת באמצעות ניקוי שבועי של חלקי התריסים – בין אם מדובר בתריסי שלבים או תריסי גלילה והסרת אבק, לכלוך ושאר מזהמים אשר עלולים לפגוע במנגנוני התריסים ולהוציא אותם מכל שימוש.

ברגע שנזניח את פעולת הניקוי ולא נדאג לתחזוקת התריסים, נאלץ להתמודד עם בעיות ובלאי מצטבר אשר יובילו לעלויות כספיות גבוהות עם תיקונם ע"י טכנאי תריסים.

ביקור טכנאי תריסים

אחריות מלאה על עבודת התיקון

כאשר בוחרים טכנאי תריסים, יש לוודא כי הוא מחזיק בהסמכות הנדרשות וכי הוא מורשה לתיקון תריסים ולא מדובר בחובבן אשר עלול להוביל לנזקים לתריסים בעת התיקון. זקוקים לתיקון תריסים ברמת גן? צרו איתנו קשר וטכנאי בדרך אליכם!

כמו כן, עליכם לוודא מראש מול טכנאי התריסים כי הוא מספק אחריות מלאה על עבודת התיקון וכי אם הבעיה חוזרת לאחר התיקון, היא תהיה מגובה באחריות מקיפה של הטכנאי והוא מתחייב לטפל בה ללא עלות.

בנוסף, עליכם לוודא כי התריסים ושאר החלקים שהטכנאי משתמש בהם, הם איכותיים ועומדים בתקן כך שתוכלו להרגיש הכי בטוחים שיש ולא לחוות הפתעות לא נעימות בהמשך.

מה היתרון של תריס חשמלי

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד תריסי השלבים אשר היו מאוד נפוצים בעבר, מתחלפים בתריסים חשמליים אשר מספקים נוחות מרבית, עיצוב מרהיב ויוקרתי ובעיקר הגנה גבוהה מאוד מפני נזקי רוחות וגשם שכן מדובר בתריסים אשר במצבם הסגור, מספקים אטימה מוחלטת ומשרים ביטחון רב למשתמשים בהם.

איך פועל תריס חשמלי?

תריסים חשמליים מופעלים באמצעות מנוע שמניע את התריסים למעלה ולמטה ועם הזמן עלולות להיווצר תקלות במנוע שמחייבות טיפול מהיר, יסודי ומקצועי אשר יתבצע ע"י טכנאי תריסים מיומן ומנוסה שידע לאבחן ולטפל במקצועיות בבעיה ולהחזיר את התריסים לפעולה בהקדם.

הזמנת טכנאי תריסים חשמליים

חשוב מאוד שעבודת התיקון תתבצע באמצעות גורם מוסמך ולא באופן עצמאי שכן אינכם מכירים את מערכות הגלילה החשמליות כך שאתם עלולים לגרום לנזק מורכב יותר שיצריך החלפה מלאה של מנוע התריס ומדובר בהוצאה כספית גבוהה מאוד אשר ניתן היה להימנע ממנה.

אזורי שירות תיקון תריסים באזור המרכז

רמת גן | רמלה | ראשון לציון | קרית אונו | מודיעין | בת ים | באר יעקב | נתניה | יבנה | גדרה | נס ציונה | חולון 

רוצים לקבל שירות מקצועי ובמחיר משתלם?

מעדיפים שנציג יחזור אליכם?

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם.