לפני שאתם רצים להזעיק איש מקצוע לצורך תיקון תריסים, יש כמה דברים שאתם תהיו מוכרחים לדעת. במאמר הבא ריכזנו עבורכם את כל האינפורמציה, כך שתוכלו להיות מוכנים כאשר אותו טכנאי תריסים שהזמנתם יגיע עד אליכם. התריס בבית הוא אחד מהפרמטרים הכי חשובים שיש, ותיקון לא מקצועי עלול להביא איתו הרבה מאוד צרות. יש לכם אפשרות להפוך את הקערה על פיה, ולדאוג כי התיקון שתקבלו יהיה הכי מקצועי שיש.

לא מתמהמהים עם תיקון תריס

כאשר התריס מתחיל לעשות צרות, מוטב כי תזעיקו בהקדם טכנאי תריסים. אל תחכו שהתריס לא יעבוד לחלוטין, כי במקרה כזה הוא לא יספק לכם את ההגנה הרצויה. התריס הוא אחד מהפרמטרים החשובים ביותר לשמירה על הביטחון שלכם, ולשמירה על הבית כאשר אינכם נמצאים בו. השארת החלון פתוח ללא תריס היא הזמנות מעולה עבור הפורצים להיכנס אל תוך הבית באין מפריע.

תיקון תריסים מתבצע רק על ידי טכנאי מוסמך

אל תנסו במקרה הזה לקחת את המושכות לידיים שלכם, כי זה עשוי לעלות לכם ביוקר. לא משנה אם מדובר על תיקון קטן או על החלפת מנוע של תריס. בכל תיקון שהוא מוטב כי תזמינו טכנאי תריסים מוסמך שיוכל לבחון את התקלה, וגם לספק את הפתרון ההולם ביותר. אם תנסו לתקן את התריס בעצמכם, לא מן הנמנע כי תעשו הרבה יותר נזק מאשר תועלת. במקרה שבו לא יהיה אפשר לתקן את התריס, הטכנאי כמובן ימליץ על החלפת תריס. אך תיתנו לאנשי המקצוע המנוסים לעשות את העבודה שלהם.

תיקון תריס לא תמיד יהיה הפתרון המשתלם

אומנם תיקון תריסים הוא נשמע לרוב כמו הפתרון הנכון, אך במקרה של החלפת מנוע הוא לא בהכרח יהיה הפתרון הנכון. במקרה שבו אתם צריכים לבצע תיקון מורכב, שווה לכם לבחון את העלויות של החלפת תריס. לא מן הנמנע כי הבחירה הזאת תהיה הנכונה, וגם המשתלמת ביותר מבין האפשרויות האחרות. כך שתמיד תתייעצו עם אנשי מקצוע לגבי הכדאיות הכלכלית לפני שתשלמו על התיקון ביוקר – ותצטערו על כך בהמשך הדרך.

סוגי תריסים

תריס ונציאני

תריס שלב אור

תריס ונציאני