תיקון תריס פלסטיק

מה זה תריס מפלסטיק?

כאשר מעוניינים להיעזר באיש מקצוע, מומלץ לקבל עליו המלצות מאנשים אשר נעזרו בשירותיו ויצאו שבעי רצון מאיכות העבודה.

תריסי פלסטיק

תריסים הם אחת התוספות היותר הכרחיות לחלונות. הם תורמים למניעת חדירת קרני השמש אל פנים חלל החדר, מאפשרים פרטיות ומסייעים בהפחתת הסיכויים לזליגת מי גשמים לתוך החדר וחדירת רוחות וקור מבחוץ.

ישנם מגוון רחב מאוד של תריסים בגדלים וצבעים שונים אותם ניתן להתאים באופן אישי לכל חלון ולכל דרישה מצד הלקוח.

אמנם השימוש העיקרי של תריסים הוא לחלונות, אך ניתן לראות שימוש בתריסים גם בפתחי יציאה למרפסות ולגינות פרטיות והם גם יכולים להוות הפרדה בין חלל הסלון לבין היציאה החוצה. תריסים גם מונעים חדירה של קרני שמש, רוחות וגשמים לתוך הבית.

למה חשוב לתקן תריסים?

תריסים הם בין החלקים שיותר משפיעים על איכות החיים בבית, שכן הם מאפשרים שמירה על פרטיות ובידוד מאקלים חיצוני. היום אפילו ישנם תריסים בעלי טכנולוגיה  שמסייעת בשמירה על ביטחון יושבי הבית מפני נפילות ומפני פריצות חיצוניות אל תוך שטח הבית.

תיקון תריסים מתי אפשר לתקן לבד ומתי כדאי להשמין איש מקצוע?

כאשר בוחרים להתקין תריסים, ישנה חשיבות רבה בבחירת התריסים המתאימים ביותר לצרכים שלכם הן מבחינת עיצוב והן מבחינת פונקציונלית. במהלך השנים, ניתן לראות התיישנות בתריסים בין אם מדובר בשלבים של התריס אשר נשברים כתוצאה מהתמודדות עם תנאי מזג האוויר השונים ובין אם מדובר בהתיישנות כתוצאה משימוש ממושך שמוביל לבלאי.

כאשר יש צורך לתקן תריסים ישנים ושחוקים, ישנן פעולות שניתן לבצע לבד במידה ואתם בעלי יכולות טכניות בסיסיות. בהחלט ניתן להחליף בעצמכם שלבים בתריסים ופעולות פשוטות כאלה ואחרות אך כאשר מדובר בבעיה רצינית אשר מחייבת תיקון מורכב, ההמלצה היא להיעזר באיש מקצוע  שמתמחה בתיקון תריסים ישנים ושידע לבצע את העבודה באופן הטוב ביותר וללא כל בעיות.

תריסים מסוגים שונים דורשים התייחסות שונה

ישנם תריסים שהם יותר פשוטים לתפעול אך ישנם כאלה, בעלי מנגנון פעולה מורכב יותר שמחייב תיקון בידי בעל מקצוע שמכיר מקרוב את המערכת וידע לתקן אותה במינימום זמן ובמקסימום יעילות תוך וידוא שלא יגרם נזק לחלקים אחרים תוך כדי התיקון.

חשוב לתקן בזמן

אחד הפחדים היותר גדולים שלנו, הוא שמישהו זר יפרוץ לביתנו בזמן שאנחנו נמצאים בבית.

ישנם כל מיני פתרונות להילחם בתופעת הפריצות למשל באמצעות מערכות אזעקה לבית, סורגים במגוון צורות ועוד מגוון פתרונות חדשניים לבעיה כה חמורה.

אחד הפתרונות היותר חכמים הוא התקנת תריסים מיוחדים שמכילים בתוכם טכנולוגיה אשר מגינה מפני פריצות.

לא מדובר בתריס רגיל אלא תריס אשר מחוזק במתכת שמונעת את פריצת השלבים ואף מונעת שימוש בסורגים כהגנה נוספת ותורמת לאסתטיקה החיצונית של הבית. שימוש בתריסים ממוגנים, מיועד לרוב ביציאה לגינות פרטיות אשר מהוות מוקד לפריצות.

רוצים לקבל שירות מקצועי ובמחיר משתלם?

מעדיפים שנציג יחזור אליכם?

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם.