מסתורי כביסה

צריכים שירות תיקונים והתקנה? צרו קשר ונשמח לעזור

התקנה פשוטה, מהירה ובמחיר המשתלם ביותר!

מתמודדים עם כמויות גדולות של כביסה? עליכם לנסות לחשוב איך תוכלו לתלות את הכביסה עם תועלת מקסימלית. אחד מהפתרונות האפקטיביים ביותר הוא כמובן השימוש במסתור כביסה. כמעט בכל דירה ניתן למצוא כיום מסתורי כביסה מאלומיניום או מכל חומר גלם אחר. כך שהרבה יותר פשוט לתלות את הכביסה, מבלי להתמודד עם מתקנים שונים העשויים מפלסטיק.

מתקן כביסה מתקפל מגיע ב4 גדלים: 

6,8,10 חבלי כביסה
מחיר קבוע
680 למתקן
240 ש"ח התקנה

האם נדרש אישור להתקנת מסתור כביסה אלומיניום?

כל עוד יש לכם בבית מסתור כביסה קיים, אינכם צריכים להשיג אישורים על מנת לשדרג אותו. תוכלו להתקין מסתורי כביסה מעוצבים מאלומיניום במקום המסתור הקיים ללא אישור מיוחד. המשמעות היא שתוכלו להחליף את המסתור הישן במסתור משודרג שיעשה את העבודה. שיאפשר לכם להתמודד בצורה אידיאלית עם כמויות גדולות של כביסה ללא כל בעיה.

מהם היתרונות של מסתורי כביסה מאלומיניום?

קיימים מספר יתרונות בולטים בהתקנת מסתור כביסה אלומיניום. היתרון הראשון הוא כמובן בעמידות של מסתור הכביסה, בשונה ממסתורי כביסה שעשויים מחומרים אחרים. כאן אנו מדברים על חומר גלם עמיד במיוחד, כזה שתוכלו להיות בטוחים שהוא לא יעשה צרות. ישנם אנשים שמספרים כי המסתור שלהם מחזיק מעמד שנים רבות ללא שום בעיה.

יתרון נוסף של מסתורי כביסה מאלומיניום הוא שניתן לעצב אותם שיתאימו לכם ולהרגלי התלייה שלכם. לכל אחד מאיתנו יש הרגלי תלייה שונים, ולכן מוטב כי אותם מסתורי כביסה מעוצבים יתאימו לכם. בדרך הזאת תמצאו את עצמכם תולים כביסה ללא בעיה. אם עד כה הייתם תולים כביסה ללא חשק, לאחר שתשדרגו את המסתור תוכלו לתלות ללא שום בעיה.

כמה עולה להתקין מסתורי כביסה מעוצבים מאלומיניום?

העלות של מסתור הכביסה משתנה בהתאם לדרישות השונות שלכם. יש מסתורי כביסה שהעלות שלהם היא 300-500 ₪, ויש כאלה שהעלות שלהם גבוהה בהרבה. על מנת שתוכלו לקבל הצעת מחיר שמתאימה לכם, כדאי לכם לבחור את החברה הנכונה. אחרי שבחרתם חברה שמנוסה בהתקנת מסתורי כביסה, תוכלו להציג בפניה את הצרכים שלכם. המטרה היא שמסתור הכביסה החדש יתאים לכם כמו כפפה ליד וללא שום בעיה.

רוצים לקבל שירות מקצועי ובמחיר משתלם?

מעדיפים שנציג יחזור אליכם?

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם.